Motard Energy jednym z patronów sezonu MotoGP 2018

wyścigi

W MotoGP 2018 wzięło udział łącznie 32 kierowców, spośród których zwycięzcą został 25-letni Marc Marquez. Dla Hiszpana był to już piąty tytuł mistrzowski w klasie MotoGP (siódmy w karierze). Dla fanów wyścigów były to niezapomniane chwile i ogromne emocje. Motard Energy był jednym z patronów tego niezapomnianego wydarzenia.

Podsumowanie MotoGP 2018

Marc Marqez wykazał się nienaganną techniką i kunsztem jazdy, a do jego zwycięstwa przyczyniła się również Honda – niezwykle zaawansowana technologicznie. Próbował go wyprzedzić jego rywal – Andrea Dovizioso, który ostatecznie zajął drugie miejsce, a podczas GP Japonii wypadł z toru, dając Hiszpanowi powody do triumfu. Legendarny 40-letni Valentino Rossi – jeden z najbardziej doświadczonych zawodników zajął trzecie miejsce.

Dobry wynik osiągnął również Hiszpan Maverick Vinales, plasując ze swoim Yamaha na czwartym miejscu. Na piątym miejscu znalazł się natomiast Alex Rins, który na swoim Suzuki zaprezentował płynny i bardzo konsekwentny styl jazdy. Zawodnik pokazał, że drzemie w nim duży potencjał – piąte miejsce w swoim drugim MotoGP stanowi bardzo duży sukces i dobrą zapowiedź na przyszłość. Nieco agresywny styl jazdy zaprezentował Johann Zarko, który zajął szóste miejsce.

Na MotoGP nie mogło oczywiście zabraknąć Motard Enegry, który był jednym z partnerów wydarzenia. Marka znana jest ze swojego wsparcia na torach wyścigowych i zamiłowania do sportu. Producent naturalnych i zdrowych napojów energetycznych z reguły obecny jest na wszystkich najważniejszych zawodach motocyklowych.