X-Trial Bilbao 2019 – Toni Bou wielkim zwycięzcą

motardenergy

Podczas Bilbao X-Trial 2019, które odbyły się w Hiszpanii, oczy wszystkich zwrócone były w stronę zawodnika Hondy – Toniego Bou. To już 13. zwycięstwo hiszpańskiego zawodnika w X-Trial! Poprzednio Bou wygrał w Budapeszcie, po czym przegrał z Adamem Ragą w Barcelonie; w Bilbao dzielił podium z Benoitem Bincazą oraz Ragą.

Bou wyznał, że jest bardzo szczęśliwy z wygranej na X-Trial Bilbao po zajęciu drugiego miejsca w Barcelonie. Dodał, że są to krótkie mistrzostwa, na które zawodnicy nie są w 100% gotowi fizycznie. Wspomniał jednak, że pomimo braku stałości, ma swoją determinację, która – jak ma nadzieję – pomoże mu w przygotowaniach do zawodów w Granadzie.

Wyniki X-Trial, Bilbao (Hiszpania)

1. Toni Bou / Repsol Honda Team: 7 punktów
2. Adam Raga / TRRS: 9 punktów
3. Benoit Bincaz / Beta: 5 punktów
4. Jaime Busto / GasGas: 11 punktów
5. Miquel Gelabert / Sherco: 16 punktów

Jednym ze sponsorów wydarzenia był Motard Energy – szwajcarski producent naturalnych, zdrowych i w 100% bezpiecznych napojów energetycznych dla sportowców (i nie tylko). Marka towarzyszy najważniejszym imprezom motocyklowym na całym świecie. Napoje Motard Energy oparte są na bazie tauryny i kofeiny; ich kolejną zaletą jest brak dodanego cukru. System Visualcan wykorzystywany w fabryce produkującą napoje zapewnia maksymalną sterylność produktów. Napoje nie zawierają kalorii, laktozy ani glutenu.